Dodatne informacije
| Dimenzije | 25 × 3,9 cm |
|---|
1.006,00 рсд
| Šifra | 31.030.86 |
| Model | TWINGO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Gun |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.9cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040077740 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5cm |
Nema na zalihama
Compare| Dimenzije | 25 × 3,9 cm |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.302.10 |
| Model | KEN |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 10.9 x 6.8 x 2 cm |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Termo osetljiva eko koža, Metal |
| Barkod | 8605040044162 |
| Šifra | 36.031.80 |
| Model | SNAP FRAME A2 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 420 x 594 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040032299 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 44.050.90 |
| Model | TEO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 8.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 225 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025618067 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.