Opis

243,00 рсд
| Šifra | 41.108.90 |
| Model | CAMPUS SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 6.6 x 17.7 cm |
| Pakovanje | 100/1/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Aluminijum |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040044919 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 2.5cm |

| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,6 × 17,7 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 59.045.41 |
| Model | GLOW LITE |
| Opis | Prsluk, fluorescentni, dve reflektivne trake napred i dve pozadi |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Neon žuta |
| Pakovanje | 200/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Performanse | Visoka vidljivost |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8605040026205 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.