Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 36.030.90 |
| Model | ADVERT |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.24 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040051689 |
| Šifra | 44.059.90 |
| Model | MOMENTO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 100 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629650 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Šifra | 37.361.90 |
| Model | PURE PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 17cm |
| Pakovanje | 1600/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025687728 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 17cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.