Dodatne informacije
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 594 × 841 cm |
2.695,00 рсд
| Šifra | 36.009.80 |
| Model | SNAP FRAME A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.90 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040053690 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 59.4 x 84.1 cm |
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 594 × 841 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.504.71 |
| Model | ROXY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 28.7 x 23 x 4.6 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.62 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040053171 |
| Preporučena vrsta štampe | CO2 laser, Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 3 cm |
| Šifra | 34.533.71 |
| Model | BASE |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 13 x 8 x 1.6 cm |
| Pakovanje | 92/46/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040043493 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 40.024.10 |
| Model | BAVARIA |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, gumirana drška sa teksturom drveta, fiberglass mehanizam za otvaranje, crni metalni vrh, krajevi i stub (Ø 10 mm), otporan na vetar |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | ø 110 x 92.5cm |
| Pakovanje | 20/10 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605025647050 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.