Dodatne informacije
| Težina | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,5 × 11 × 1,2 cm |
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Plava, Svetlo zelena, Tirkizno plava |
| Težina | 0,12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,5 × 11 × 1,2 cm |
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Plava, Svetlo zelena, Tirkizno plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.127.71 |
| Model | GOUDA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 10.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040070048 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.