Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Armada Bamboo
91,00 рсд
Drvena “touch” hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.091.71 |
| Model | ARMADA BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040068137 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Categories: Metalne olovke, Olovke
Ostali proizvodi
Roll Up 100
3.633,00 рсдAluminijumski reklamni pano
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 36.008.80 |
| Model | ROLL UP 100 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlačenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 100 x 200 cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 2.51 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025635217 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Travelino
157,00 рсдČaša za poneti, 250 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.043.10 |
| Model | TRAVELINO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 14.5cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025658384 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 12.5cm |
Slični Proizvodi
Dart Black
147,00 рсдMetalna hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |
Lora
74,00 рсдDrvena olovka sa gumicom
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |















Recenzije
Još nema komentara.