Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Dart Black
147,00 рсд
Metalna hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 11.084.10 |
| Model | DART BLACK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1.2 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040064610 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.6 cm |
Categories: Metalne olovke, Olovke
Ostali proizvodi
Clark
2.300,00 рсдDukserica sa visokom kragnom, 280 g/m2
Dukserica, 280g/m2, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na rukavima
Merlot
1.405,00 рсдVinski set u drvenoj kutiji, 4/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
Dallas
478,00 рсдNotes A5
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
High Class
1.411,00 рсдKišobran sa automatskim otvaranjem
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 40.009.10 |
| Model | HIGH CLASS |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, tamno sivi metalni vrh i stub (Ø 14 mm), fiberglass mehanizam za otvaranje, metalni krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.55 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8606010013140 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
Peach
203,00 рсдOgledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.287.71 |
| Model | PEACH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 1cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040050675 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Tampon |
Slični Proizvodi
Baronesa
243,00 рсдMetalna “touch” hemijska olovka
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 14.127.30 |
| Model | BARONESA |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | Hemijska, “Touch” |
| Barkod | 8605025685199 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.6 cm |















Recenzije
Još nema komentara.