Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bordo, Crna, Crvena, Gun, Ljubičasta, Mint, Narandžasta, Pink, Plava, Srebrna, Svetlo plava, Svetlo zelena, Tamno plava, Tirkizno plava, Zelena, Zlatna, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 30.071.90 |
| Model | SUBLI COASTER ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040087459 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
| Šifra | 36.032.80 |
| Model | WIND DISPLAY B1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 700 x 1000 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 13.60 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040041451 |
| Šifra | 31.037.12 |
| Model | PRONTO |
| Opis | Zidni sat, potrebna baterija tipa AA koja nije uključena |
| Boja | Siva |
| Dimenzija | Ø 25 x 3.6cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040090534 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 8 x 3 cm |
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.