Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Bež, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.534.90 |
| Model | MAGNET BLANCO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 10.5 x 4.2 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 240/40 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040074275 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 37.361.90 |
| Model | PURE PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 17cm |
| Pakovanje | 1600/10/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025687728 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 17cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.