Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Maslinasta, Plava, Rojal plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.197.71 |
| Model | TEAK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7 x 2.2 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040089484 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.579.10 |
| Model | AMERIGO |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.45 kg |
| Materijal | RPET |
| Dodatna oprema | Unutrašnji džep, Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040078976 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Dukserica, 280 g/m2, elastične ranfle oko vrata, na rukavima i dnu, okovratnik ojačan trakom, dodatni štepovi na okovratniku, rukavima, ramenima i dnu
| Šifra | 23.001.10 |
| Model | TRIUMPH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 21 x 15.5 x 4.5 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.72 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | Turbo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040036136 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser, Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.