Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo zelena |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.074.10 |
| Model | CABERNET |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040012512 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.