Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Srebrna, Svetlo zelena |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Srebrna, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.112.10 |
| Model | VICTORINOX SWISS CLASSIC |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 43 x 14.5 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 9/1 |
| Neto težina | 2.39 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160056931 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 58.102.15-XS |
| Model | SG ANTICUT PU |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040051252 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.