Opis

98,00 рсд
| Šifra | 34.458.71 |
| Model | MICHELANGELO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 8 x 13 x 2 cm |
| Pakovanje | 480/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040062005 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 9 x 7 cm |

| Težina | 0,03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8 × 13 × 2 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.148.71 |
| Model | MILLER |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 1 cm |
| Pakovanje | 454/227/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040078051 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 6.5 cm |
Ženska jakna, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnji deo jakne duži od prednjeg
| Šifra | 44.126.90 |
| Model | CORTADO SUBLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.8 x 11.2 cm |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Keramika, Pluta |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040061107 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 6.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.