Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.348.90 |
| Model | PUZZLE A4-120 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 28.8 x 19.8cm |
| Pakovanje | 200/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Eko proizvod, Sublimacija |
| Format | A4 |
| Barkod | 8605040013960 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 28.8 x 19.8cm |
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 58.103.15-XS |
| Model | SG ANTICUT NT |
| Opis | Otpornost na prosecanje nivo 3 |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Pepeljasta |
| Pakovanje | 120/10/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Sastav | 100% najlon |
| Materijal | Najlon |
| Standard | EN 388 |
| Barkod | 8605040038406 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.