Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Pill Box
67,00 рсд
Plastična kutijica
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.130.90 |
| Model | PILL BOX |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.9 x 6.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025630731 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5cm |
Ostali proizvodi
Record Lady
550,00 рсдŽenska sportska majica sa raglan rukavima, 130 g/m2
Ženska sportska majica, 130 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
Woody R
73,00 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.146.71 |
| Model | WOODY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 5 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692395 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Merlot
1.405,00 рсдVinski set u drvenoj kutiji, 4/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |















Recenzije
Još nema komentara.