Opis


| Težina | 14,20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 594 × 841 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.467.90 |
| Model | BIO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.4 x 8.3 x 0.3cm |
| Pakovanje | 1200/120/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040059883 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Šifra | 30.071.90 |
| Model | SUBLI COASTER ROUND |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 9.5 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Pluta, Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040087459 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ženska trenerka, 280 g/m2, pojas sa elastičnim učkurima sa steznim regulatorima, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na dnu
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.