Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
78,00 рсд
| Šifra | 11.077.10 |
| Model | TITANIUM JET BLACK M |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.5 cm |
| Pakovanje | 600/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040082256 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 18 x 15cm |
| Pakovanje | 1200/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025676029 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 18 x 15 cm |
| Šifra | 34.436.71 |
| Model | LEVEL 30 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040050392 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
| Šifra | 14.127.30 |
| Model | BARONESA |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | Hemijska, “Touch” |
| Barkod | 8605025685199 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.6 cm |
| Šifra | 11.091.71 |
| Model | ARMADA BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040068137 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
| Šifra | 12.010.71 |
| Model | LORA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 0.8 x 15.7 cm |
| Pakovanje | 1000/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Grafitna |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040074992 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.