Opis






| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Rojal plava, Svetlo braon, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.175.71 |
| Model | NIGIRI |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 33 x 15 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 16/1 |
| Neto težina | 0.56 kg |
| Materijal | Bambus, Keramika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040067215 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.131.71 |
| Model | AMERICANO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta, Plastika |
| Kapacitet | 350 ml |
| Barkod | 8605040073377 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Tampon |
Majica, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štepovi duž ramena, okovratnik ojačan trakom
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.