Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Glory
379,00 рсд
Manikir set, 6/1
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.289.71 |
| Model | GLORY |
| Boja | Bež |
| Pakovanje | 128/16/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040079539 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Ostali proizvodi
Puzzle A3-228
232,00 рсдSlagalica za sublimaciju, 228 delova
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.554.90 |
| Model | PUZZLE A3-228 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 39.3 x 28.2 cm |
| Pakovanje | 75/1 |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Materijal | Papir |
| Tema | Sublimacija |
| Format | A3 |
| Barkod | 8605040055502 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 39.3 x 28.2 cm |
Slot
192,00 рсдPlastični kusoar
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.541.91 |
| Model | SLOT |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 17.6 x 2.65 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040034279 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 165 |
Subli Photo 15×15
379,00 рсдPanel za fotografije
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.073.90 |
| Model | SUBLI PHOTO 15X15 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 15.2 x 15.2 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040064733 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |

















Recenzije
Još nema komentara.