Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Subli MDF R5
53,00 рсд
MDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.062.90 |
| Model | SUBLI MDF R5 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 5 cm x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040097922 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Ostali proizvodi
4.850,00 рсд
Subli MDF Heart
53,00 рсдMDF privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 30.065.90 |
| Model | SUBLI MDF HEART |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5 x 5 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 400/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040092316 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
Slash
114,00 рсдSekač za tompus
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 23.004.10 |
| Model | SLASH |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 9 x 3.6 x 0.7 cm |
| Pakovanje | 500/250/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605040041734 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
Rebound women
4.350,00 рсдŽenska dukserica sa kapuljačom, 300 g/m2
Dukserica, 300 g/m2, dva prednja džepa, učkuri u kapuljači, ranfle na rukavima i dnu, dodatni štepovi na ramenima, rukavima i dnu
Knee Pads
302,00 рсдŠtitnici za kolena od EVA pene
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 58.022.10 |
| Model | KNEE PADS |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 2cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Materijal | Eva pena |
| Barkod | 8605040013526 |
Woody
73,00 рсдDrveni okrugli privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.145.71 |
| Model | WOODY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.8cm |
| Pakovanje | 1000/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692388 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |














Recenzije
Još nema komentara.