Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 40.009.10 |
| Model | HIGH CLASS |
| Opis | Kišobran sa 8 panela, drvena drška, tamno sivi metalni vrh i stub (Ø 14 mm), fiberglass mehanizam za otvaranje, metalni krajevi, navlaka sa postavom u boji kišobrana |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 120 x 97cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.55 kg |
| Materijal | Sirova svila |
| Tip proizvoda | Automatsko otvaranje, 8 panela |
| Barkod | 8606010013140 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 23 x 9 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.