Opis

830,00 рсд
| Šifra | 41.101.71 |
| Model | CHOP |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 25.7 x 17.2 x 2.4cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.44 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040025840 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.112.10 |
| Model | VICTORINOX SWISS CLASSIC |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 43 x 14.5 x 6.5 cm |
| Pakovanje | 9/1 |
| Neto težina | 2.39 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 7611160056931 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 41.122.71 |
| Model | MERLOT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 16.6 x 14.7 x 4.9 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.48 kg |
| Materijal | Drvo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040089071 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 7 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.