Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Mint, Plava, Tamno siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.063.90 |
| Model | LILLY BIANCO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025639390 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 3.5cm |
Dukserica, 280g/m2, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na rukavima
| Šifra | 33.195.71 |
| Model | BAMBOLEO R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 4.7 x 3.1 x 0.4 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Bambus |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8605040039038 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.