Opis

1.089,00 рсд
| Šifra | 43.013.91 |
| Model | TEA |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 21cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.50 kg |
| Kapacitet | 420 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040078891 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5cm |

| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,2 × 21 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska jakna, blago strukirana, raglan rukavi, elastični učkuri sa steznim regulatorima u kapuljači, čičak traka za podešavanje širine na dnu rukava, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima, svi rajsferšlusi su vodootporni, zadnji deo jakne duži od prednjeg
| Šifra | 44.059.90 |
| Model | MOMENTO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 100 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629650 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.