Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Petrol, Rojal plava, Svetlo zelena, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Naš fluorescentni prsluk je esencijalan deo vaše radne ili bezbednosne opreme, dizajniran kako bi unapredio vašu vidljivost i sigurnost u različitim uslovima. Bez obzira na to da radite na gradilištu, upravljate saobraćajem ili se jednostavno brinete o bezbednosti na otvorenom, ovaj prsluk vam pruža dodatnu sigurnost.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 40.061.90 |
| Model | SHELF |
| Opis | Polica ukupnih dimenzija 160 x 46 x 38 cm, sa četiri nosača za sklopive kišobrane dimenzija 25 x 39.5 cm, dva nosača za nesklopive kišobrane sa strane |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 160 x 46 x 38 cm |
| Pakovanje | 1/1 |
| Neto težina | 15.00 kg |
| Materijal | Metal |
| Tema | Napravljeno u Evropi |
| Barkod | 8605040093542 |
| Šifra | 41.079.71 |
| Model | CORTEX O |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 9 x 0.5cm |
| Pakovanje | 768/192/4 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040018644 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.