Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Plava, Rojal plava, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.173.10 |
| Model | BOB |
| Opis | Set ručnih alata, 2 fiksna odvijača, držač sa 5 izmenjivih nastavaka i 10 uložaka, klešta, 2 inbusa |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 15.7 x 21.5 x 2.9cm |
| Pakovanje | 24/12/1 |
| Neto težina | 0.60 kg |
| Materijal | Metal |
| Barkod | 8605040003732 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2cm |
| Šifra | 34.363.10 |
| Model | GIFT BOX 1 |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23 x 18.5 x 3.7cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Papir |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Barkod | 8605040019870 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Folija otisak, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4 cm |
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu, ojačana ramena.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.