Dodatne informacije
| Težina | 4,92 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 297 cm |
7.396,00 рсд
| Šifra | 36.018.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.92 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040086247 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
| Težina | 4,92 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 297 cm |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.146.71 |
| Model | WOODY R |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 3 x 5 x 0.8cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605025692395 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.