Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Clean 30S
29,00 рсд
Bočica sa raspršivačem, 30 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.280.91 |
| Model | CLEAN 30S |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 2.8 x 10.6 cm |
| Pakovanje | 50 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Barkod | 8605040064900 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Ostali proizvodi
Bosk
166,26 рсдDrveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.181.71 |
| Model | BOSK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040060506 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5 cm |
Naturella 140
106,00 рсдTorba, 140 g/m2
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 34.349.71 |
| Model | NATURELLA 140 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040016602 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Ozone
145,00 рсдSet za beleške
Notes sa biorazgradivom hemijskom olovkom, nalepnicama za obeležavanje i nalepnicama za poruke, 70 listova
Opal Promo
144,00 рсдStaklena pepeljara
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 43.010.90 |
| Model | OPAL PROMO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 10.6 x 3.5cm |
| Pakovanje | 72/12 |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Materijal | Staklo |
| Barkod | 8605040009352 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5cm |
Spot Pad
103,00 рсдPodloga za kompjuterski miš
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 37.546.90 |
| Model | SPOT PAD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 20 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Materijal | Poliester |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040054024 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |













Recenzije
Još nema komentara.