Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Peach
203,00 рсд
Ogledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.287.71 |
| Model | PEACH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 1cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040050675 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Tampon |
Ostali proizvodi
Heart
86,00 рсдAntistres proizvod
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.013.30 |
| Model | HEART |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 7 x 7 x 5cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8606010018039 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |
Travelino
157,00 рсдČaša za poneti, 250 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.043.10 |
| Model | TRAVELINO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 7.5 x 14.5cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 250 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025658384 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 12.5cm |















Recenzije
Još nema komentara.