Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Lark
173,00 рсд
Bambus privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.208.71 |
| Model | LARK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5 cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus, Metal |
| Barkod | 8605040080511 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Categories: Metalni privesci, Privesci, Privesci i alati
Ostali proizvodi
Forest
255,00 рсдNotes A5
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji lastiša, elastičnom trakom i držačem za olovku
Libre
2.120,00 рсдPlastična humidor kutija za tompuse
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 23.007.10 |
| Model | LIBRE |
| Brend | ARMY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 23.8 x 12.7 x 5.2 cm |
| Pakovanje | 40/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040084625 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Nalepnica |
Slični Proizvodi
Cadet Plus
350,00 рсдVišenamenski nož sa 12 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.278.71 |
| Model | CADET PLUS |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9 x 1.9 x 2.5cm |
| Pakovanje | 150/25/1 |
| Neto težina | 0.10 kg |
| Materijal | Drvo, Nerđajući čelik |
| Barkod | 8605040037119 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 0.7cm |
Victorinox Nail Clip
3.469,00 рсдVišenamenski nož sa 8 funkcija
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.257.30 |
| Model | VICTORINOX NAIL CLIP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 6.6 x 1.7 x 1.5cm |
| Pakovanje | 12/1/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Barkod | 7611160044358 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |














Recenzije
Još nema komentara.