Opis


Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.211.71 |
| Model | CLEF |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 7.4 x 2.4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/100/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040083628 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5 cm |
| Šifra | 23.006.10 |
| Model | AMBER |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 25.9 x 22 x 6.8 cm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 1.26 kg |
| Materijal | Drvo |
| Barkod | 8605040084885 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Šifra | 34.402.71 |
| Model | NATURELLA 170 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040026779 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
Oplemenite svoj stil i istaknite svoj brend uz naš prsluk sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ovaj izuzetno funkcionalni prsluk kombinuje eleganciju sa mogućnošću da istaknete svoj jedinstveni identitet na profesionalan način.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.