Opis

145,00 рсд
| Šifra | 32.262.90 |
| Model | LOVELY 6 x 6 |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 5.9 x 5.9 x 1.2cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605040050903 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 5.9 x 5.9 cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.491.71 |
| Model | WOOL |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 80 x 38 x 45 cm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 9.20 kg |
| Tema | Napravljeno u Evropi, Eko proizvod |
| Barkod | 8605040068397 |
| Šifra | 41.127.71 |
| Model | GOUDA |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 10.5 x 6 cm |
| Pakovanje | 20/10/1 |
| Neto težina | 0.38 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040070048 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Naš fluorescentni prsluk je esencijalan deo vaše radne ili bezbednosne opreme, dizajniran kako bi unapredio vašu vidljivost i sigurnost u različitim uslovima. Bez obzira na to da radite na gradilištu, upravljate saobraćajem ili se jednostavno brinete o bezbednosti na otvorenom, ovaj prsluk vam pruža dodatnu sigurnost.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.