Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crvena, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
Muška trenerka, 260 g/m2, pojas sa lastišem i učkurom u boji trenerke, elastične ranfle na dnu, dva prednja džepa
| Šifra | 34.375.90 |
| Model | KINDER |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 22 x 11cm |
| Pakovanje | 250/10 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Polipropilen |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040022153 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 10 x 4cm |
| Šifra | 36.019.80 |
| Model | WIND DISPLAY A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 14.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040032152 |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.