Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.283.91 |
| Model | CLEAN 300L |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | ø 5.5 x 18.5 cm |
| Pakovanje | 40 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Barkod | 8605040076668 |
| Preporučena vrsta štampe | Nalepnica |
Notes sa zaobljenim ivicama, bojenom ivicom knjižnog bloka u boji elastične trake, bojenim predlistom u boji elastične trake, elastičnom trakom i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.