Opis

220,00 рсд
| Šifra | 44.059.90 |
| Model | MOMENTO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 100 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025629650 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 44.047.90 |
| Model | TEO |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 325 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025603858 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 22.5 x 8.5cm |
Portfolio sa notesom A5, kožnom oblogom, dodatnim džepovima za kartice i dokumenta i držačem za olovku
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.