Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com
368,00 рсд

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Dajte svojoj radnoj opremi lični pečat sa našim radnim pantalonama sa personalizovanom štampom loga ili brenda! Ove izvanredne pantalone spajaju izdržljivost i funkcionalnost sa mogućnošću da istaknete svoj identitet gde god da se nalazite.
*Cene su uračunate sa PDV-om.
*Štampa naplaćuje dodatno u zavisnosti od veličine samog printa, sa popustom na veće količine.
| Šifra | 44.063.90 |
| Model | LILLY BIANCO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 9.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025639390 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 3.5cm |
| Šifra | 44.048.90 |
| Model | LUCIA |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 8.1 x 10cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.27 kg |
| Kapacitet | 300 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025611013 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 4cm |
| Šifra | 44.115.90 |
| Model | LUNGO |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | 36/6 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Kapacitet | 150 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605040011584 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 3cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.