Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Rojal plava, Svetlo zelena |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Narandžasta, Rojal plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 33.176.10 |
| Model | CARRY |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7.9 x 4.1 x 0.7cm |
| Pakovanje | 600/100/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040025079 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 0.4cm |
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 36.007.80 |
| Model | ROLL UP 120 |
| Opis | Aluminijumski pano sa mehanizmom za samouvlacenje (bez platna za štampu), upakovano u zaštitnu futrolu |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 120 x 200cm |
| Pakovanje | 4/1 |
| Neto težina | 3.20 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605025624785 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 41.150.91 |
| Model | SNACK |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | 20 x 15 x 6 cm |
| Pakovanje | 12/1 |
| Neto težina | 0.90 kg |
| Kapacitet | 900 ml |
| Materijal | Bambus, Staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Tema | SUMMER |
| Barkod | 8605040080290 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 15 x 8 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.