Opis

Ponedeljak - Petak
Brza korisnička podrška
info@grafosprint.com

| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Ljubičasta, Narandžasta, Petrol, Pink, Plava, Rojal plava, Siva, Svetlo plava, Svetlo zelena |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ženska sportska majica, 100 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja, reflektivni detalj na leđima.
Notes sa fleksibilnom koricom, zaobljenim ivicama i elastičnom gumicom sa dodatkom za povlačenje
Majica umbro 180g, sa duplim štepom na renderu, rukavima i dnu, ojačana ramena.
Ukoliko tražite majice u nekoj drugoj boji kontaktirajte nas: https://grafosprint.com/kontakt/
| Šifra | 14.127.30 |
| Model | BARONESA |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | Ø 1.1 x 14 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Metal |
| Tip proizvoda | Hemijska, “Touch” |
| Barkod | 8605025685199 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 0.6 cm |
| Šifra | 11.091.71 |
| Model | ARMADA BAMBOO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 1 x 14.5 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tip proizvoda | Hemijska |
| Barkod | 8605040068137 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.