Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Rojal plava |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Crvena, Rojal plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.435.71 |
| Model | LEVEL 20 |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 23 x 4 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 1000/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Eko proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040085707 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 1 cm |
Ženska polo majica, 210 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.