Opis

327,00 рсд
| Šifra | 32.193.71 |
| Model | CADET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 9.2 x 2.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 120/12/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040022924 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 0.7cm |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 32.161.80 |
| Model | WHEEL |
| Opis | Set alata sadrži skalpel, 4 fiksna odvijača – 2 ravna i 2 krstasta, držač sa 4 izmenjiva nastavka i 10 uložaka |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 12.8 x 4.8cm |
| Pakovanje | 30/1 |
| Neto težina | 0.40 kg |
| Materijal | Plastika, Metal |
| Barkod | 8605025699776 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | Ø 3cm |
| Šifra | 34.141.71 |
| Model | JUTA |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 45 x 35 x 12 cm |
| Pakovanje | 50/10 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Materijal | Juta |
| Tema | Eko proizvod, SUMMER |
| Barkod | 8605025624129 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 12 x 5 cm |
| Šifra | 36.010.80 |
| Model | SNAP FRAME A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.76 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040088968 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.