Dodatne informacije
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crvena, Plava, Transparentna |
| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bela, Crvena, Plava, Transparentna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 34.332.90 |
| Model | MAGNET COIN |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | ø 7.2 x 0.4cm |
| Pakovanje | 300/10 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040011973 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | ø 7cm |
| Šifra | 44.050.90 |
| Model | TEO MINI |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 7 x 8.5cm |
| Pakovanje | 48/12 |
| Neto težina | 0.23 kg |
| Kapacitet | 225 ml |
| Materijal | Keramika |
| Barkod | 8605025618067 |
| Preporučena vrsta štampe | Pečenje preslikača, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 20 x 8cm |
| Šifra | 36.014.80 |
| Model | A-BOARD A1 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 594 x 841 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 6.94 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040090961 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Šifra | 33.074.30 |
| Model | HEART MINI |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 4.5 x 4.3 x 3.2cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Poliuretan |
| Barkod | 8605025610412 |
| Preporučena vrsta štampe | Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 2 x 1cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.