Opis

3.469,00 рсд
| Šifra | 32.257.30 |
| Model | VICTORINOX NAIL CLIP |
| Brend | VICTORINOX |
| Boja | Crvena |
| Dimenzija | 6.6 x 1.7 x 1.5cm |
| Pakovanje | 12/1/1 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Barkod | 7611160044358 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |

Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.166.71 |
| Model | CORTEX POT |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 18.5 x 1 cm |
| Pakovanje | 120/40/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Pluta |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605040079478 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito |
| Šifra | 36.018.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.92 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040086247 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
| Šifra | 41.048.10 |
| Model | LAVA CLEAR |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 8.6 x 17.6cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.22 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Plastika |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605025679341 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 24.5 x 12.5 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.