Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Siva |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 43.013.91 |
| Model | TEA |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 7.2 x 21cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.50 kg |
| Kapacitet | 420 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040078891 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 5cm |
| Šifra | 41.162.91 |
| Model | OXIDE SUBLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 22 cm |
| Pakovanje | 24/1 |
| Neto težina | 0.31 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040082034 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 36.017.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A3 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 297 x 420 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 5.16 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040091906 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 29.7 x 42 cm |
Muška trenerka, 280 g/m2, pojas sa elastičnim učkurima sa steznim regulatorima, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na dnu
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.