Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Crna, Plava |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 37.320.90 |
| Model | PURE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 18 x 15cm |
| Pakovanje | 1200/100 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Mikrofiber |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605025676029 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito, Sublimacija |
| Preporučena dimenzija štampe | 18 x 15 cm |
Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom, držačem za olovku i džepom na unutrašnjoj strani zadnje korice
| Šifra | 30.059.71 |
| Model | GRID |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 12.5 x 6.5 x 6.3 cm |
| Pakovanje | 60/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040099421 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.