Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Boja | Bela, Crna, Crvena, Narandžasta, Plava, Svetlo zelena, Žuta |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Majica, šivena iz tube, dupli štepovi na renderu, rukavima i dnu, dodatni štepovi duž ramena, okovratnik ojačan trakom
| Šifra | 32.274.90 |
| Model | CLINIC |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 19 x 3.4 x 3.9 cm |
| Pakovanje | 200/100/1 |
| Neto težina | 0.08 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605040092231 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.