Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Braon, Crna, Crvena, Plava, Srebrna |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Muška trenerka, 280 g/m2, pojas sa elastičnim učkurima sa steznim regulatorima, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na dnu
| Šifra | 30.069.90 |
| Model | SUBLI MAGNET SQUARE |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.6 x 7.6 x 0.3 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo |
| Tema | Sublimacija |
| Barkod | 8605040059661 |
| Preporučena vrsta štampe | Sublimacija |
| Šifra | 34.531.80 |
| Model | RADIANT WHEEL |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 44 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.01 kg |
| Materijal | Polietilen |
| Barkod | 8605040065792 |
| Preporučena vrsta štampe | Sito |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.