Opis


| Težina | - |
|---|---|
| Dimenzije | - |
| Boja | Bež, Siva |
| Veličina kutije | 24X24X15, 27X21X12, 33X23X14 |
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
| Šifra | 41.149.71 |
| Model | PLANET |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 7 x 21 cm |
| Pakovanje | 50/1 |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Kapacitet | 400 ml |
| Materijal | Bambus, Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040060889 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Šifra | 34.028.71 |
| Model | NATURELLA 130 |
| Brend | BRUNO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 38 x 42 cm |
| Pakovanje | 200/50 |
| Neto težina | 0.07 kg |
| Sastav | pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Tema | Eko proizvod |
| Barkod | 8605025610030 |
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
| Preporučena dimenzija štampe | 22 x 15 cm |
| Šifra | 19.055.90 |
| Model | PINK |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7 x 8 x 1.2 cm |
| Pakovanje | 500/50/1 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tema | Back to school |
| Barkod | 8605040042533 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 3.5 x 1.5 cm |
| Šifra | 34.441.71 |
| Model | PINTO |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 21 x 4 x 3 cm |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Bambus |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040038512 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 5 x 2 cm |
Ženska sportska majica, 130 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, okovratnik od identičnog materijala kao telo majice, tkanina sa funkcijom upijanja i brzog sušenja.
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.