Dodatne informacije
| Dimenzije | 14 × 8,1 × 9,1 cm |
|---|
103,00 рсд
| Šifra | 34.569.71 |
| Model | PLANK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14 x 8.1 x 9.1 cm |
| Pakovanje | 100/50/1 |
| Neto težina | 0.00 kg |
| Materijal | Bambus |
| Barkod | 8605040035818 |
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 14 x 8 cm |
| Dimenzije | 14 × 8,1 × 9,1 cm |
|---|
Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Jakna, visoka kragna, dva prednja džepa sa rajsferšlusom i jedan džep na grudima
| Šifra | 34.585.71 |
| Model | KLIMT CORK |
| Opis | Notes sa zaobljenim ivicama, elastičnom trakom i držačem za olovku |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 14.5 x 21cm |
| Pakovanje | 20 |
| Neto težina | 0.26 kg |
| Materijal | Bambus, Pluta |
| Dodatna oprema | Držač za olovku |
| Format | A5 |
| Vrsta papira | Krem |
| Barkod | 8605040034828 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Šifra | 44.132.90 |
| Model | VITALIS HD |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | Ø 13 x 8.3 cm |
| Pakovanje | 24/6 |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Kapacitet | 600 ml |
| Barkod | 8605040055564 |
| Šifra | 34.518.71 |
| Model | FANTASY |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | 20 x 21 x 1.7 cm |
| Pakovanje | 50/25/1 |
| Neto težina | 0.16 kg |
| Materijal | Drvo, Papir |
| Tema | Dečji proizvod, Back to school |
| Barkod | 8605040086285 |
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 6 x 2.5 cm |
Select at least 2 products
to compare
Recenzije
Još nema komentara.