Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Ident XL
151,00 рсд
Držač za identifikacionu karticu
Opšte informacije
- Šifra: 35.137.91
- Model: IDENT XL
- Boja: Transparentna
- Pakovanje: 500/50/1
- Neto težina: 0.02 kg
- Dimenzija: 7.9 x 3.1 x 1.1cm
- Dodatna oprema: Magnet
- Materijal: Plastika
- Barkod: 8605025653297
Informacije o štampi
- Preporučena vrsta štampe: Digitalna
- Preporučena dimenzija štampe: 7.5 x 2.8cm
Ostali proizvodi
Peach
203,00 рсдOgledalce
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.287.71 |
| Model | PEACH |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 6.5 x 1cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.05 kg |
| Materijal | Pluta |
| Barkod | 8605040050675 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Tampon |
Hydro
321,00 рсдSportska boca, 500 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 41.141.80 |
| Model | HYDRO |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | Ø 7.3 x 18.2 cm |
| Pakovanje | 25/1/1 |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Kapacitet | 500 ml |
| Materijal | Nerđajući čelik |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040085554 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 3 x 4 cm |
Pill Box
67,00 рсдPlastična kutijica
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 32.130.90 |
| Model | PILL BOX |
| Boja | Bela |
| Dimenzija | 7.9 x 6.3 x 1.6cm |
| Pakovanje | 250/50 |
| Neto težina | 0.04 kg |
| Materijal | Plastika |
| Barkod | 8605025630731 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Sito, Tampon |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 2.5cm |
Cooper Track
2.000,00 рсдMuški donji deo trenerke, 280 g/m2
Muška trenerka, 280 g/m2, pojas sa elastičnim učkurima sa steznim regulatorima, dva prednja džepa sa rajsferšlusom, elastične ranfle na dnu













Recenzije
Još nema komentara.