Morate biti prijavljeni da biste postavili recenziju.
Bosk
166,26 рсд
Drveni privezak za ključeve
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 33.181.71 |
| Model | BOSK |
| Boja | Bež |
| Dimenzija | Ø 4 x 0.5cm |
| Pakovanje | 200/50/1 |
| Neto težina | 0.03 kg |
| Materijal | Drvo, Metal |
| Barkod | 8605040060506 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 2.5 x 1.5 cm |
Ostali proizvodi
Spice
243,00 рсдStaklena tegla, 700 ml
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 44.133.91 |
| Model | SPICE |
| Brend | CASTELLI |
| Boja | Transparentna |
| Dimenzija | Ø 8.5 x 15.5 cm |
| Pakovanje | 25/1 |
| Neto težina | 0.30 kg |
| Kapacitet | 700 ml |
| Materijal | Bambus, Borosilikatno staklo |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605040088173 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Laser |
Info Menu Board A4
7.396,00 рсдAluminijumski reklamni ram
OPŠTE INFORMACIJE
| Šifra | 36.018.80 |
| Model | INFO MENU BOARD A4 |
| Boja | Srebrna |
| Dimenzija | 210 x 297 mm |
| Pakovanje | 1 |
| Neto težina | 4.92 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Barkod | 8605040086247 |
INFORMACIJE O ŠTAMPI
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 21 x 29.7 cm |
Sunny
750,00 рсдŽenska pamučna polo majica, 180 g/m2
Ženska polo majica, 180 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepom duž ramena.
Top Gun Lady
830,00 рсдŽenska pamučna polo majica, 210 g/m2
Ženska polo majica, 210 g/m2, blago strukirana, šivena sa strane, dupli štep na dnu, ranfle oko rukava, četiri dugmeta u boji majice, rezervno dugme, ojačana trakom duž vrata i dodatnim štepovima duž ramena, oko pazuha i ranfli















Recenzije
Još nema komentara.